WestCord De Veluwe

WestCord De Veluwe

familiehotel
verwarmd openluchtzwembad
wellnesscentrum
WestCord Hotel de Veluwe is een prachtig viersterrenhotel met een uitstekende ligging te midden van de Veluwse bossen.
Het hotel beschikt over centrale wifi, fitness en een openluchtzwembad dat geopend is tussen half april-half september. Tegen betaling kun je gebruik maken van sauna, stoombad, zonnebank, infraroodsauna en kun je fietsen huren.
Voor een hapje en een drankje kun je terecht in het restaurant of in het grand café. Bij mooi weer heb je de mogelijkheid om buiten te eten op het terras.
WestCord Hotel de Veluwe bevindt zich in een prachtig bosrijke omgeving, ca. 1,5 km van het centrum van Garderen en ca. 20 km van Apeldoorn. In de omgeving zijn vele mogelijkheden voor uitstapjes: een bezoek aan Paleis het Loo of het Nationaal Park de Hoge Veluwe met het wereldberoemde Kröller Müller Museum. Ga je met kinderen naar dit hotel, dan is het leuk om een bezoek te brengen aan de Apenheul of het gezellige pretpark Koningin Julianatoren. Het is ook mogelijk om naar de minigolfbaan van Terra Nova te gaan, dit is een van de mooiste banen van Nederland.
VrijUit accommodatiecode: 1NGEG
Faciliteiten receptie
centrale wifi (gratis)
lift
parkeerplaats (gratis)
Sport en ontspanning verwarmd openluchtzwembad (ca. 6x15 m; geopend: ca. half april-half september, afhankelijk van de weersomstandigheden)
fitness
beachvolleybal
Sport en ontspanning tegen betaling sauna
stoombad
zonnebank
infraroodsauna
fietshuur
Ligging ca.52km van Utrecht
in een bosrijke omgeving
ca. 1,5 km van het centrum
ca. 20 km van Apeldoorn
ca. 22 km van het Nationaal Park De Hoge Veluwe
Kinderkortinggeldig op basis van logies ontbijt, op de kamer van minimaal 2 volbetalende personen:
0 t/m 12 jaargratis.
Accommodatie97 moderne kamers, voorzien van wifi (gratis), telefoon, tv, kleine koelkast, kluisje, koffie- en theefaciliteiten, haardroger en toilet.
Type A2A/B2A:2/3-persoonskamer. Douche. 3e persoon t/m 12 jaar.
Type A2B/B2B:2/3-persoonskamer. Bad en douche. 3e persoon t/m 12 jaar.
Type A2C/B2C:2/3-persoonskamer. Douche. Terras. 3e persoon t/m 12 jaar.
Type A2D/B2D:3/4-persoonskamer. Douche. 3e en 4e persoon t/m 12 jaar.
Type A1A/B1A:1-persoonskamer. Douche.
Faciliteiten WestCord De Veluwe
Bar | Restaurant |
Sport en spel | Zwembad |
Airconditioning | Fitnessruimte |
WiFi | Sauna |
Wellness centre | Stoombad |
< 500 meter tot skilift | Aan de skilift |
Parkeergelegenheid |
Bar | |
Restaurant | |
Sport en spel | |
Zwembad | |
Airconditioning | |
Fitnessruimte | |
WiFi | |
Sauna | |
Wellness centre | |
Stoombad | |
< 500 meter tot skilift | |
Aan de skilift | |
Parkeergelegenheid |